Ceca - Ljubav Živi (CD, Album)

Saturday 25 July Sunday 26 July Monday 27 July Tuesday 28 July Wednesday 29 July Thursday 30 July Friday 31 July Saturday 1 August Sunday 2 August Monday 3 August Tuesday 4 August Wednesday 5 August Thursday 6 August Friday 7 August Saturday 8 August Sunday 9 August Monday 10 August Tuesday 11 August Wednesday 12 August Thursday 13 August Friday 14 August Saturday 15 August Sunday 16 August Monday 17 August Tuesday 18 August Wednesday 19 August Thursday 20 August Friday 21 August Saturday 22 August Sunday 23 August Monday 24 August Tuesday 25 August Wednesday 26 August Thursday 27 August Friday 28 August Saturday 29 August Sunday 30 August Monday 31 August Tuesday 1 September Wednesday 2 September Thursday 3 September Friday 4 September Saturday 5 September Sunday 6 September Monday 7 September Tuesday 8 September Wednesday 9 September Thursday 10 September Friday 11 September Saturday 12 September Sunday 13 September Arhivirano s originala , 2.

Slike Ceca. Srpska Info. Nezavisne novine jezik: srpski. Pristupljeno News24 jezik: makedonski. PPmedia jezik: srpski. Pristupljeno 8. Scandal portal jezik: engleski. Radio Televizija BN. Volim Podgoricu. Pristupljeno 6. Banjaluka jezik: srpski.

Glossy jezik: srpski. The Bosnia Times. I DEO - video dailymotion". Dailymotion jezik: engleski. Contained Releases:. Sell This Version. Ludo Srce Album 2 versions. To, Miki Album 3 versions. Ceca Album 3 versions. Lucky Sound. Ceca Album 2 versions. Decenija Album 12 versions. Grand Production. Gore Od Ljubavi Album 5 versions. Kakva ekipa takav i album, pravi bum. Bravo, meni je super??????!!!! Mene pesme opustaju, super, hvala vam puno?!!!!!!! Unofficial site.

Dodaj komentar.

Pre nego što je izbacila album Ljubav živi, folk pevačica Ceca Ražnatović trebalo je da snimi jedan sasvim drugačiji. Naime, u tom periodu u nekoliko emisija najavljivan je album Ide to s godinama. Nakon što je Ceca odustala od snimanja ovog albuma, druge pevačice su razgrabile te pesme, u na.

8 thoughts on “Ceca - Ljubav Živi (CD, Album)

  1. Jun 17,  · View credits, reviews, tracks and shop for the Cardboard CD release of Ljubav Živi on Discogs. Label: Miligram Music - CD • Format: CD Album Cardboard • Country: Serbia • Genre: Funk / Soul, Pop, Folk, World, & Country • Style: Rhythm & Blues, Pop Rock, Folk5/5(4).
  2. Jun 17,  · Album · · 9 Songs. Available with an Apple Music subscription. Try it free. Album · · 9 Songs. Sign In Try Beta. Sign In Ljubav Živi Ceca Traditional Folk · Preview SONG TIME Rasulo. 1. PREVIEW Hajde. 2. PREVIEW Šteta Za Mene. 3. PREVIEW.
  3. Listen free to Ceca – Ljubav živi. Discover more music, concerts, videos, and pictures with the largest catalogue online at misprinlohagreirweb.bilviequigengsenjuchererangastparming.co
  4. > Ljubav živi () album Ljubav živi () album Medijsku pauzu koja traje već pet godina prekinula je saradnja koju joj je godine ponudio njen prijatelj Oliver Mandić, sa kojim je snimila pesmu „Vreme Za Ljubav Ističe“ koja je brzinom svetlosti postala hit.
  5. Poslušajte kompletan CD!Album | Rasulo - Hajde - Šteta za mene - Igračka samoće - Ona - Nije mi dobro - Hvata me - Sve što imam i nema. Naslovna Bestseller Novo u ponudi. CD Ceca Ražnatović - Ljubav živi. Tweet.
  6. Ceca published the album "Šta je to u tvojim venama". After the song " Kukavica ", written by Futa Radulović and Marina Tucaković, was rejected by Vesna Zmijanac, Mira Škorić and Ana Bekuta, Ceca accepted it and it became a very unlikeable song.
  7. Izvor: misprinlohagreirweb.bilviequigengsenjuchererangastparming.co, Maj, (ažurirano Apr) Ljubav živi – novi album Cece Ražnatović. Najnoviji album Svetlane Cece Ražnatović, koji je sniman u najvećoj tajnosti, naći će se u prodaji već od juna ove godine. Nove pesme Ceca je snimila u najvećoj tajnosti u studiju kompozitora Aleksandra Milića Milija, koji je i radio svih devet novih numera, dok je za.
  8. ceca: ko ne spava noĆu i Čeka do zore, dok joŠ svaŠta govore, ko Živi sa tobom izmeĐu juČe i sutra, suza i ljubomore. niko drugi nego ovde ova Žena, Što zbog tebe ima strah od promena. ref. hej, ludu sreĆu imaŠ ti Što me drugi ne voli, pa si se opustio, Što poŽeliŠ radiŠ mi. laŽem sebe, laŽem svet da Će se promeniti moj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

>